KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17429063

nr 1742 9063

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Ej signerad. Bildmått: 10x7cm, yttermått inklusive ram: 26x20cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:24:29

18/11 19:45:32 1      100 kr
22/11 17:58:58 2      Vinnande bud

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell