KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17429063
nr 1742 9063
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Ej signerad. Bildmått: 10x7cm, yttermått inklusive ram: 26x20cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:24:29
18/11 19:45:32
100 kr
22/11 17:58:58
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell